Ludzie listy piszą – Lech Mokrzycki

Jestem skromnym administratorem portalu Zachodniopomorskiego Związku Brydża Sportowego  http://zzbs.pl/ oraz współorganizatorem i sędzią komputerowym (technicznym) większości zawodów regionalnych i ogólnopolskich na terenie ZZBS. Na początku obecnej dekady dzięki pomocy śp. Jana Romańskiego i Macieja Czajkowskiego wdrożyłem w Zachodniopomorskim ZBS najnowsze techniki organizacji zawodów brydżowych. Namówiłem możnego kolegę oraz Zarząd ZZBS do zakupu „pierniczków” i maszyny duplikującej DEALMASTER-4 konstrukcji pana Pawła Szarka. Czasy analogowego obliczania wyników poszły do lamusa…, ale trochę szkoda kalkulacyjnego maksowania Janka.

Zdecydowanie jest mi nie „po drodze” z partactwem i karierą za wszelką cenę. Szacunek do perfekcjonizmu oraz praca na rzecz społeczności brydżowej jest mi bardzo bliska. Pańskie zaangażowanie na rzecz POLSKIEGO BRYDŻA jest doceniane przez wyczulonych obserwatorów. Zorganizowanie benefisu śp.  Andrzeja Wilkosza to wybitny przykład Pana wrażliwości https://www.youtube.com/watch?v=cMi_XNY5VWk.

Zaimponował mi Pański postulat godzenia obowiązków Prezesa PZBS z funkcją Dyrektora Biura. Wyrażam również przekonanie, że za Pańskiej kadencji nie dojdzie do gwałtów na Jednolitym Kalendarzu Sportowym PZBS, a Wielkopolanie dostrzegą, że Szczecinek funkcjonuje ok. 150 km od Poznania.

Bardzo żałuję, że nie mogłem spotkać się z Panem osobiście podczas Nadzwyczajnego Zjazdu Delegatów ZZBS 2016.  Polska nie tylko brydżem żyje. Uczestniczyłem w równoległym spotkaniu patriotycznym. Bardzo mi miło, że tak ciepło wspomina Pan spotkanie w Szczecinie. Nie wiem, czy koledzy poruszali temat CSU. Podobnie jak kilka ośrodków w Polsce zazdrościmy Warszawie Centrum Sportów Umysłowych na Polinezyjskiej 10. Nasze lokalne władze pozytywnie ustosunkowały się do pomysłu. Czy wykorzystamy szanse? Czy znajdziemy swój dom, w którym będziemy szkolić młodzież? Czas pokaże…

Panie Witoldzie zgłaszam swoje poparcie Pana kandydatury na Prezesa PZBS.

Pozdrowienia i wyrazy szacunku,

Lech Mokrzycki PID 12276
Absolwent Politechniki Warszawskiej
Rocznik 1958listy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s