Delegaci zostali wybrani

Koleżanki i Koledzy,

gdy piszę te słowa, dochodzi północ 2 kwietnia. Kończy się dzisiaj kolejny ważny etap kampanii wyborczej – wszystkie województwa wybrały swoich delegatów na Walny Zjazd w Warszawie. To była wielka sobota wyborcza – w sześciu województwach odbywały się wybory, a mnie udało się uczestniczyć w dwóch zebraniach – w Gdańsku i Katowicach. Przez cały marzec i pierwsze dni kwietnia brałem udział w dziewięciu Walnych. Jeśli dodać do tego moje macierzyste województwo i dwa, w których spotykałem się z Zarządem i brydżystami wcześniej, to odwiedziłem 12 województw. Te cztery, które zostały, odwiedzę na pewno w najbliższym czasie, a i do niektórych odwiedzonych wybiorę się powtórnie. Bardzo cieszę się z tych wszystkich spotkań, były wartościowe (a może po prostu fajne) i przyniosły mi sporo przemyśleń oraz wniosków do działania, a także dały możliwość zapoznania się z wieloma problemami lokalnymi i poznania wielu ciekawych ludzi.

W najbliższych dniach zamieszczę relację z Warszawy, Gdańska i Katowic, a także podsumowanie wszystkich spotkań. Pojawią się także sylwetki kolejnych moich współpracowników – kandydatów do przyszłego Zarządu.

Delegaci są wybrani, czyli dokonało się? Jeszcze nie do końca, jeszcze trzeba trochę powalczyć – został ostatni etap kampanii, a ostatecznie trzeba przyjechać 4-5 czerwca do Warszawy i czynnie zagłosować za zmianami – do czego wszystkich wybranych delegatów gorąco zachęcam. Zachęcam również wszystkich do rozmów, namawiajcie tych niezdecydowanych do poparcia mojej kandydatury. Od Was wszystkich zależy, czy nam się uda, a szansa jest ogromna.

Jeśli macie jakieś wątpliwości, pytania – nie wahajcie się ani chwili – dzwońcie lub piszcie. Jestem do Waszej dyspozycji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s